
Чомусь вважаєтья, що шпилька - це символ сильної жінки. І чомусь, якщо якась *** йде на 10 см шпильці, то чоловіки собі думають: "Ух, ти! Я б с такою переспав би...". А жінки: "От, сука!". Та подумки все одно заздрять, бо вона крута, на шпильці ходить.
І чомусь крута жінка-спецагент з дорогого американського кіна не піде на супер таємне завдання в зручних кросівках і спортивних штанях NIKI з Барабашово, а обовязково в шкіряних штанях, чоботах на шпильці і, мабуть, без трусів. Полюбе, без трусів, бо круті дівчата трусів не носять.
І чомусь у цієї самої красуні-спецагентки ніколи не буває місячних і в туалет вона ходить тільки, щоб залізти під стелю і чекати якогось поганця... В неї не буває авітамінозу і нігті, сука, не ламаються!!!
Але я не про неї, а про дівчат на шпильці. Бо таких крутих я бачила тільки по тєліку, а таких на шпильці дофіга і в моєму рідному Харкові.
Чому в трикутничку, що чіпляють на автомобіль така "туфєлька" на шпильці, а не, наприклад, прокладка? Чоловіки її також не носять, тобото суто жіночий "аксесуар"!
І чому кожна дівчина хоч раз у житті так прагне вдягнути ці шпильки, чи то на випускний, чи то на весілля?...
Чому ж, якщо вона така класна і бажана, проявом оригінальності є рожеві кєди, а не гламурні туфлі?...
Чому ніхто не каже: "Диви, які..."
- Лєнка не пі***, якщо ти сломала каблук, то це ще не кінец світу!
І чомусь крута жінка-спецагент з дорогого американського кіна не піде на супер таємне завдання в зручних кросівках і спортивних штанях NIKI з Барабашово, а обовязково в шкіряних штанях, чоботах на шпильці і, мабуть, без трусів. Полюбе, без трусів, бо круті дівчата трусів не носять.
І чомусь у цієї самої красуні-спецагентки ніколи не буває місячних і в туалет вона ходить тільки, щоб залізти під стелю і чекати якогось поганця... В неї не буває авітамінозу і нігті, сука, не ламаються!!!
Але я не про неї, а про дівчат на шпильці. Бо таких крутих я бачила тільки по тєліку, а таких на шпильці дофіга і в моєму рідному Харкові.
Чому в трикутничку, що чіпляють на автомобіль така "туфєлька" на шпильці, а не, наприклад, прокладка? Чоловіки її також не носять, тобото суто жіночий "аксесуар"!
І чому кожна дівчина хоч раз у житті так прагне вдягнути ці шпильки, чи то на випускний, чи то на весілля?...
Чому ж, якщо вона така класна і бажана, проявом оригінальності є рожеві кєди, а не гламурні туфлі?...
Чому ніхто не каже: "Диви, які..."
- Лєнка не пі***, якщо ти сломала каблук, то це ще не кінец світу!
5 коментарі:
Ленка
Это супер. Я в смысле про то как написано и идеи супер. Я за прокладки и тампоны на машинах. И еще я не люблю каблуки, точнее люблю, но мне очень даже нравятся женщины в крассовках и штанах Найки.
:-)пост это нечто, ты нечто)))))и вы точно родственники, думала что он один такой а вас аж двое:-)))))
ой, так не понятно всё написала...
пост супер)))
ура,что ты вернулась на блог
я обожаю каблуки, но от них так болят ножки
главное - быть собой и делать то,что хочется
соскучилась)
Зато когда долго носишь каблуки,то в них как бы врастаешь и очень тяжело переходить потом на кроссовки.
Отправить комментарий