воскресенье, 9 октября 2011 г.

Halloween is coming...

Але ж які тут гарнюні гарбузики.... Може купити кілька, гарбуза давати американським хлопцям???

2 коментарі:

Daryna комментирует...

я купила один :) только чтобы кашу делать!

TokmyLenka комментирует...

а я не люблю гарбузовую кашу... =(